notebook a networkingove stretnutie

Networking – budovanie obchodných vzťahov

Názov:

Networking ako marketingový nástroj pre budovanie značky v malej a strednej firme.

Dátum: 15. jún 2023

Stretnutie, na ktorom sme sa nedávno zúčastnili s kolegom Tomášom, ako súčasť našej stratégie biznisového rozvoja, bolo úžasné a plné príležitostí. Od prvého okamihu sme boli ohromení atmosférou a organizáciou tohto networkingového podujatia.

Organizátormi bolo Národné podnikateľské centrum NPC, ktoré cez svoje národné projekty poskytuje množstvo zaujímavých služieb pre začatie alebo rozvoj podnikania.

Toto podujatie viedli úžasné osobnosti, lektori, konzultanti, marketéri Katarína Ďurčová a Imrich Kovaľ. Obrovské ĎAKUJEME! 🙏. Veľké ďakujem za svoje postrehy a náhľady patrí aj hosťovi Ondrej Demeter, ktorý sa podelil o svoje profesionálne ale aj súkromné zážitky a „momenty“ pri budovaní rodinnej firmy.

Jedným z najprínosnejších aspektov tohto stretnutia bol čas vyhradený na networking a interakciu s ostatnými účastníkmi. Boli sme príjemne prekvapení množstvom ľudí s rôznorodými skúsenosťami, záujmami a neuveriteľne zaujímavými biznis príbehmi, ktorých sme mali možnosť spoznať. Stretnutie bolo ideálnym prostredím na získanie nových obchodných kontaktov a na rozšírenie nášho profesijného pôsobiska.

 

S veľkým potešením môžeme povedať, že sme vďaka tomuto networkingovému stretnutiu objavili niekoľko nových kontaktov, ktoré by mohli viesť k úspešným obchodným príležitostiam v budúcnosti.

Výbornou stránkou tohto stretnutia bola diverzita odvetví. Ani jeden z účastníkov sme nevykonávali taký istý biznis. Myslíme, že sa organizátorom podarilo vytvoriť príjemné a pohodlné prostredie pre všetkých účastníkov.

⏳ Tých pár hodín bolo pre nás úplne prelomovým zážitkom plným AHA momentov. Nielenže sme sa dozvedeli o nových metódach, fintách a postupoch pri budovaní, resp. rozvíjaní našej firemnej značky, ale tiež sme dostali príležitosť hovoriť aj o našich službách a počuť názor iných podnikateľov.

 

 

 

Tu je ozaj len zopár z tých AHA momentov:
💡 viac ukázať našu odbornosť a kvality – naše skúsenosti, roky práce , roky študovania nebrať ako samozrejmosť
💡 neustále spoznávať svoje „publikum“ / klientov – vnímať ICH potreby, nie iba naše
💡 nebáť sa ukázať, že aj my sme len ľudia, ktorí občas tiež urobia chybu, že aj my máme emócie a bežný súkromný život, že nie sme roboty, ale sme z mäsa a kostí
💡 a hlavne ukázať klientom, že nám na nich a ich firmách naozaj záleží, že nie sme iba NUTNÉ ZLO!

Určite odporúčame takéto stretnutia všetkým, ktorí sa zaujímajú o rozvoj svojho biznisu a chcú nadviazať vzťahy s inovatívnymi a skúsenými profesionálmi.

Akcie tohto typu sú dôležité pre podnikateľov a je skvelé vidieť, že existuje takáto platforma, ktorá umožňuje prepojenie nápadov a príležitostí. Tešíme sa na ďalšiu príležitosť zúčastniť sa podobného podujatia v budúcnosti.

📚 Naozaj nás toto podujatie skutočne inšpirovalo a povzbudilo k expandovaniu našich služieb. Uvedomili sme si, že existuje veľa oblastí, do ktorých sa môžeme rozširovať a ponúkať nové riešenia a nové možnosti ❣


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Máte záujem? Neváhajte nás kontaktovať

Zavolajte phone0945 453 460 alebo mailpošlite správu