O nás

„Bezpečnosť pri práci je základ úspechu – kráčajte s nami v bezpečí!“

konateľka spoločnosti OHSAS, VEMAL

konateľka spoločnosti

 

„Ak si myslíte, že aj Vaša spoločnosť by mohla profitovať z našich služieb, neváhajte nás kontaktovať. Bude nám potešením Vám pomáhať.“

Ing. Lenka Pénzešová Švecová, MBA 

 


Náš podnikateľský príbeh začal v roku 2005 vznikom maličkej firmy Ing. Lenka Pénzešová Švecová – OHSAS, ale s veľkými cieľmi a potrebou pomáhať iným a zlepšovať svet okolo seba.


O rok neskôr sme založili spoločnosť VEMAL, s.r.o., ktorá sa zameriava najmä na výchovno-vzdelávaciu činnosť a jej cieľom je zvyšovať povedomie a vzdelanie o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a ochrane pred požiarmi.


Dnes našou hlavnou spoločnosťou, ktorá sa venuje mnohým službám súvisiacim s bezpečnosťou pri práci sa napokon stala OHSAS, s.r.o. – nositeľka firemnej značky.

 


Naše služby poskytujeme nielen preto, že je to zákonná povinnosť, ale preto, že nám na zdraví a bezpečnosti vašich zamestnancov a našich klientov naozaj záleží. Snažíme sa poskytovať odbornú a zodpovednú službu, ktorá pomáha minimalizovať riziká a chráni zamestnancov pred nebezpečenstvami a tým buduje Vašu spoločnosť silnejšou.

Keď vidíme, ako sa zlepšujú pracovné podmienky a bezpečnosť zamestnancov vo firmách, je to pre nás veľkou motiváciou a dôvodom, prečo sa našej práci oddávame naplno.

Máte záujem? Neváhajte nás kontaktovať

Zavolajte phone0945 453 460 alebo mailpošlite správu